פוליש פיקס לוגו

פוליש פיקס

שיתוף ב facebook

חברתנו פוליש פיקס מספקת שירותי ניקיון ופוליש ברמה גבוהה ביותר על ידי צוות מיומן ושימוש בחומרים המובילים בשוק

עבודות
לקוחות

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל המרצפות בבית שלך יכולות לגרום לחלל להרגיש חשוך – או מואר ומזמין.

 פוליש קריסטל הוא תהליך אשר לוקח את המרצפות שלך ומחזיר להן את הברק, מומלץ להזמין שירותי פוליש קריסטל למרצפות בבית, בדירה ובמשרד.
לאחר ביצוע פוליש קריסטל איכותי ומקצועי המרצפות תמיד מבריקות, נקיות ומרשימות.
 לאילו מרצפות מתאים פוליש קריסטל פוליש קריסטל הוא תהליך אשר משפר את נראות המרצפות ומאריך את אורך חייהן בצורה משמעותית כאשר הוא נעשה בהתאמה לסוג המרצפות הספציפי שלך. כמעט כל המרצפות הקיימות יוכלו ליהנות מהיתרונות של תהליך זה.
 ניקיון ברמה של הכרת בעזרת התאמת חומרי הניקוי שבהם אנחנו משתמשים לסוג המרצפות שלך אנחנו יכולים לספק עבורך את שירותי הפוליש קריסטל הטובים ביותר. התוצאה של ניקיון יסודי זה נשמרת לזמן רב והודות לשימוש בחומרי איטום, הופכת את הניקיון השוטף של המרצפות לפשוט, מהיר וטוב יותר.
 אנשי הצוות אשר יגיעו ויבצעו פוליש קריסטל למרצפות שלך הנם מומחים במגוון רחב של שיטות לביצוע פוליש למרצפות מכל סוג, כולל אלו הספציפיות שלך, ומחזיקים בידע המקצועי המנחה אותם בדיוק כיצד יש לפעול כדי להשיג עבורך את התוצאה האידיאלית. הרבה יותר ממרצפות נוצצות חומרי ניקוי רבים יכולים לגרום למרצפות שלך לנצוץ, אך רק השילוב בין חומרי ניקוי איכותיים, ידיים מקצועיות והציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר יכול להביא את המרצפות שלך למצב בו הן ידהימו אותך ואת כל מי שיתארח אצלך בדירה או במשרד.
 אנו גאים בתהליכי הפוליש קריסטל הייחודיים שפיתחנו – כמו גם בתוצאות שלהם – ובטוחים שגם לך יהיה את אותו הרושם. פוליש פיקס פלוס כחברת ניקיון מובילה, מקצועית ואמינה, חרטה פוליש פיקס פלוס על דיגלה את השאיפה התמידית לשלמות. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר פרטים בטופס באתר, לספר לנו על המרצפות שלך ולראות איך שירות איכותי של פוליש קריסטל למרצפות שלך יכול לשדרג את המראה של כל החלל.

פוליש פיקס ניקיון

פוליש פיקס ניקיון פלוס

פוליש פיקס פלוס - שירותי הניקיון של פוליש פיקס פלוס יגרמו לך להרגיש בבית וליהנות לחלוטין מהרגע שכף רגלך תדרוך בו בפעם הראשונה.

הצוות המקצועי שלנו נבחר בקפידה על פי היכולות, הידע המקצועי ואיכות השירות תוך הקפדה מלאה על תהליכי העבודה שלנו, חומרי הניקיון שבהם אנחנו משתמשים וכמובן – על התוצאה.
איתך לכל אורך הדרך רמות הניקיון שאנחנו שואפים אליהן עונות על סטנדרטים גבוהים במיוחד והודות לכך ביכולתנו לספק לך מענה אמיתי למגוון רחב של צרכים.
כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל להבין את הצרכים שלך ולהסביר לך על כל האפשרויות העומדות בפנייך. בין השירותים הנפוצים שאנו מספקים ישנם:

 חידוש מרצפות.
 ניקוי דירות לאחר שיפוץ.
 הורדת שטיחים מקיר לקיר.
 טיפול בהצפות ושאיבת מים.
 פוליש הברקה וחידוש לשיש.
 ניקוי דירות חדשות לאחר בנייה.
 קרצוף בעזרת מכונת קרצוף ייעודית.
 ניקוי של משקופים, פאנלים, אריחים, דלתות ועוד.

חומרי הניקוי האיכותיים ביותר מטרת תהליכי הניקיון שלנו היא שהנכס החדש או המשופץ שלך יהיה מוכן למגורים ונעים לשהייה. כדי להתגבר על לכלוכים קשים, תוצרי לוואי של עבודות הבניה ואף נזקים של הצפות, הצוותים המיומנים שלנו משתמשים בחומרי ניקיון חזקים ובשיטות עבודה ייחודיות הכוללות שימוש במגוון עזרי ניקוי טכנולוגיים. על מנת לוודא שאנשי הצוות שלנו משתמשים בחומרי הניקוי המתאימים לדירה ולצרכים שלך, אנשי המקצוע שלנו פועלים עם חומרי הניקוי החזקים והאיכותיים ביותר. בעזרת ידע מקצועי נרחב על שיטות העבודה הנכונות עם החומרים האיכותיים האלו, הצוותים שלנו יכולים להיפטר עבורך אפילו מהלכלוכים העקשניים ביותר מבלי לסכן את בריאות הדיירים או את שלמות הדירה כלל.

ליהנות מבית שמרגיש חדש באמת המעבר לדירה חדשה או חזרה לבית לאחר שיפוץ יכולים להיות מרגשים ביותר, אלמלא הצורך לנקות את הנכס באופן יסודי – ועכשיו זה התור שלך ליהנות משירותי ניקיון אמתיים, אמינים ואיכותיים, כל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ממש כעת או להשאיר פרטים בטופס באתר – נשמח לעמוד לשירותך!

טיפול בהצפות

טיפול בהצפות הצפות קורות וכאשר הן קורות התחושה היא שהאדמה קורסת מתחת לבית שלך.

 הנזקים שהמים גורמים לצד הריחות ותחושות חוסר האונים אל מול המים הפורצים את תוך חייך פוגעים בשגרת החיים בצורה משמעותית.
 על מנת לסייע לך ברגעים הקשים האלו גייסנו עבורך את אנשי המקצוע המומחים והמנוסים ביותר וציידנו אותם במכשור הטכנולוגי החדיש והאפקטיבי ביותר. בין אם ההצפה שלך היא כתוצאה מבעיה בצנרת, כיבוי שריפה, שיטפון או כל סיבה אחרת, אנחנו יכולים למזער את הנזק בצורה משמעותית ולהחזיר את המצב לקדמותו. כיצד מטפלים בהצפות הטיפול בכל הצפה הוא מעט שונה מכיוון ואנחנו מביאים בחשבון את מאפייני הבית, מיקום ההצפה וכמויות המים אך במרבית המקרים בהם נדרש טיפול בהצפות, אנחנו נבצע את השלבים הבאים:

  שאיבת המים וייבוש מקצועי של החדר וכל הציוד הנמצא בתוכו.
  הסרת שטיחים מקיר לקיר (אם יש).
  שימוש בחומרי ניקוי איכותיים כדי להיפטר מהריח ולמנוע נזקי מים נוספים בעתיד.

 מובן שבזמן טיפול בהצפות בנכס שלך, יתאפשר לך להסביר לנו לאיזה מצב היית רוצה להביא את החדר, מה הם הצרכים הייחודיים של החלל אשר הוצף אצלך ומה הם לוחות הזמנים שלך עבור הניקיון. שקיפות מוחלטת כדי לוודא שהשירות שלנו עוזר לך להתמודד עם הצרות ולא מוסיף לך כאבי ראש, אנחנו עובדים בשקיפות מוחלטת מולך ומבצעים תהליכי טיפול בהצפות שישמרו על האינטרסים של בעלי הנכס – תוך הקפדה על איתור התקלה והסבר בנוגע לאופן הטיפול הכדאי ביותר עבורך.

 פוליש פיקס פלוס – כאן בשבילך פוליש פיקס פלוס מתמחה בעבודות ניקיון גדולות כקטנות. בעזרת אנשי המקצוע המנוסים ביותר, שימוש בחומרי הניקיון האיכותיים ביותר ובשיטות הניקיון היעילות ביותר, אנחנו יכולים לעזור לך להתמודד עם ההצפה בצורה יעילה, מהירה ואיכותית. לאחר הצפה אין זמן לבזבז, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולתת לנו לעזור לך להשאיר את ההצפה מאחור ולחזור לשגרה במהרה!

גלריה

צרו קשר

5/5

כל הזכויות שמורות WeFix.co.il